Informace

Co budu potřebovat pro přijetí do kurzu?

Je nutné vyplnit přihlášku do autoškoly, kde si zvolíte skupinu, na kterou chcete dělat řidičské oprávnění. Dále budete potřebovat lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k řízení vámi zvoleného motorového vozidla.

Jak na testy?

Cvičná zkouška se skládá z 25 otázek, kdy každá z nich má pouze jednu správnou odpověď. Jednotlivým otázkám je přiřazená konkrétní bodová hodnota. Maximální dosažitelný počet bodů je 50. Pro úspěšné absolvování cvičné zkoušky a tedy pro získání řidičského oprávnění, je nezbytné dosáhnout minimálního počtu 43 bodů.

Naše autoškola, jako jedna z mála, poskytuje vyučování teorie formou online. Používáme systém google classroom. Každému žákovy je přidělen vlastní klíč do online kurzu. Není tedy zcela nutné docházet na hodiny teorie do autoškoly, ale lze studovat v pohodlí vašeho domova.

Pravidla

Celý kurz je nutné zaplatit do jeho ukončení. Platbu je možné provést jednorázově nebo si částku rozdělit do dvou splátek.

Často kladené otázky

Obvyklá délka kurzů je 1-3 měsíce, v závislosti na skupině. Pokud chcete získat řidičské oprávnění dříve, lze využít službu Express. 

Ano. Zavěrečné zkoušky lze však dělat nejdříve v den 18. narozenin.

Pokud máte jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Napsat nám.